LETNÍ PIKNIKY S KOJENI.EU – POMAZÁNKY

S létem přichází období příjemných setkávání a posezení v přírodě, na které se jistě každý z nás po zimě těší. Sluníčko, teplo, pohoda, klid, souznění s druhými a vzájemné naslouchání dodá radost do každého srdce. A právě proto jsme pro Vás připravily pravidelné pikniky v odpočinkové zóně parku Kraví hora. Na každém setkání pro Vás budou připraveny zdravé dobroty, které společně ochutnáme. Dozvíte se, jak je snadno a lehce připravit, jaké suroviny upřednostnit, probereme související nutriční témata podle Vašich aktuálních potřeb. Můžete přinést i vlastní dobroty a recepty a poradit se o vhodnosti a zastupitelnosti jednotlivých ingrediencí v souvislosti s Vašimi nutričními potřebami. Součástí každého pikniku bude i soutěž o nejlepší pokrm.

Téma pikniku: pomazánky – tvarohové, luštěninové, zeleninové – vhodné na každý výlet, oslavu a svačinku. Nápady jistě využijete během celého roku.

S sebou: piknikovou deku a vodu, vítány budou i drobné dobroty na ochutnání.

Sraz v našich prostorách na Kraví hoře 8. V případě nepříznivého počasí proběhne piknik zde a doprovodíme ho muzikoterapií.

Setkání jsou určena těhotným maminkám, maminkám s dětmi, párům a všem, kteří se chtějí setkat, relaxovat, dozvědět se něco nového o zdravé výživě příjemnou a zábavnou formou, popovídat si, posedět a zdravě si „zamlsat“.

Přijďte si vytvořit společenství i pro budoucí společná setkávání, která pro Vás chystáme v průběhu celého roku a prožít s námi příjemné chvilky na Kraví hoře.

Tip: po pikniku můžete v červenci navštívit program na Hvězdárně, začátek je vždy ve 20h nebo se vykoupat v Plaveckém areálu Kraví hora.

Délka lekce: 2h.

Cena: 220,-Kč/dospělou osobu

Max. počet účastníků: 15

Lektor: Bc. Květa Matuštíková, DiS.

Datum

Srp 31 2017

Čas

17:00 - 19:00

Místo konání

Přednáškový sál
Kraví hora 1000/8, Brno 60200
Bc. Květa Matuštíková, DiS.

Organizátor události

Bc. Květa Matuštíková, DiS.
Telefon
+420 737024767
E-mail
kveta@kojeni.eu
Web
https://www.kojeni.eu/o-nas/bc-kveta-matustikova-dis/