Milí rodiče,

na našich stránkách nyní najdete aktuální nabídku kurzů na listopad 2019 – únor 2020. Pro ty z vás, kteří narození miminka očekávají jsou určeny kurzy pro nastávající rodiče (těhotenství, porod, šestinedělí), přípravy ke kojení a péče o dítě. A pro vás, kteří už miminko máte, doporučuji kurzy přípravy ke kojení (vhodné pro maminky s dětmi do 6 měsíců věku), péče o dítě (vhodné pro rodiče s dětmi do 1 roku věku), masáží kojenců (vhodné pro rodiče s dětmi v kterémkoli věku) a podpůrnou skupinku pro maminky s dětmi.

Přihlašovat se můžete jak na cenově zvýhodněné balíčky kurzů, tak na jednotlivé lekce.

Kurzy probíhají v přednáškovém sále kojeni.eu v Brně na Kraví hoře 8. Bližší informace, včetně obsahu lekcí a možnosti přihlášení najdete v sekci “kurzy” pod jednotlivými lekcemi. Další cykly těchto kurzů jsou plánovány na období duben – červen 2020. Máte-li zájem o naše kurzy mimo termíny vypsané na webu, prosím pište s uvedením vašeho termínu porodu na hana@kojeni.eu, pokusíme se uzpůsobit další termíny kurzů vašim potřebám.🙂🙂 

Jste-li pro kurz rozhodnuti, přihlašte se prosím co nejdříve, kapacita kurzů je omezena!!

Na všechny lekce je třeba se přihlásit předem!

Máte-li dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem vhodného kurzu pro vás, či byste se k nám nejdříve rádi podívali a osobně se domluvili, neváhejte mě kontaktovat na tel. +420 736 624 948. Nedovoláte-li se hned, pošlete mi prosím sms, budu vás kontaktovat hned, jakmile se vám budu moci věnovat.

Těším se na vás,

Vaše MUDr. Hana Levíčková, www.kojeni.eu